Kapucyni: Adwentowe propozycje

Kapucyni zapraszają na rekolekcje wideo, codzienne medytacje, nabożeństwa i prosimy o wsparcie modlitewne – czyli Adwent w Internecie:

CODZIENNE MEDYTACJE

Na stronie Centrum Duchowości ‚Honoratianum’ codziennie przez cały Adwent ukazywać się będą medytacje. Cały cykl zatytułowany jest „Być blisko i być sobą” – Zapraszamy naszych przyjaciół, sympatyków Honoratianum oraz wszystkie osoby poszukujące autentycznej relacji z Bogiem do wspólnego przeżycia Adwentu. Codziennie na stronie internetowej www.centrumkapucyni.pl będziemy publikować medytacje do Ewangelii z dnia pisane przez braci kapucynów i naszych przyjaciół, którzy podzielą się własnym doświadczeniem relacji z Jezusem na kanwie Słowa Bożego. W tegorocznych medytacjach adwentowych podejmujemy temat bliskości z Jezusem i własnej odrębności.

STRONA CENTRUM | WPROWADZENIE DO MEDYTACJI | FACEBOOK

REKOLEKCJE WIDEO

Zapraszamy również na rekolekcje wideo, które będą ukazywać się w każdą adwentową niedzielę. Zrealizowała je grupa medialna spotkania Golgota Młodych, a głosić będzie br. Przemysław Kryspin, magister ponowicjatu kapucynów z Lublina. 

Filmik z zaproszeniem na rekolekcje: 

Pan jest z Tobą – Internetowe Rekolekcje GM

Zaprazamy na internetowe rekolekcje adwentowe GM. Każda Niedziela Adwentu godzina 20.00. Brat Przemysław Kryspin mówi o czym będzie.

Opublikowany przez Golgota Młodych Środa, 28 listopada 2018

 

OTOCZ MODLITWĄ BEZDOMNEGO!

Akcja organizowana przez Fundację Kapucyńską:

Adwent – piękny czas – możliwość do przygotowania się do narodzenia i przyjęcia Pana Jezusa, ale też do odpowiedzi na przykazanie miłości!
Zachęcamy w tym czasie do szczególnego otoczenia myślą ciepłą i modlitwą tych, którzy tego najbardziej potrzebują.

Prezentujemy intencje Bezdomnych, którymi można się zaopiekować i zobowiązać do regularnej modlitwy (nie narzucamy formy i częstotliwości).

Za włączenie do akcji w imieniu swoim i przede wszystkich Naszych Bezdomnych – dziękujemy najserdeczniej!

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU | FB FUNDACJI | STRONA WWW FUNDACJI KAPUCYŃSKIEJ 

BLOG „ŻNIWO WIELKIE”

Zapraszamy również na bloga „Żniwo Wielkie”, którego tworzą bracia kapucyni i przyjaciele:

WEJDŹ NA BLOGA | POSŁUCHAJ KONFERENCJI O ADWENCIE 

Sekretariat Informacji – Prowincja Warszawska

Za: www.kapucyni.pl