Home WiadomościZ kraju Kapucyni: Słowo umacnia wiarę

Kapucyni: Słowo umacnia wiarę

Redakcja

Od 22 do 24 lutego, w ostatni weekend miesiąca, odbyła się ósma edycja młodzieżowego spotkania „Wołczyn w Krakowie”, na które z całej Polski przybyło 160 uczestników. Wielkopostny czas sprzyjał wyciszeniu i modlitwie. Młodzi ludzie mieli okazję zbliżyć się do Pana Boga w różnorodny sposób. W piątek czynili to poprzez udział w scenicznej drodze krzyżowej, którą przedstawiła Młodzież Franciszkańska Tau ze Stalowej Woli, a następnie wzięli udział w modlitewnym czuwaniu.

W sobotę do południa br. Marcin Świąder wprowadził uczestników w modlitewne czytanie Słowa Bożego, a po południu udano się na Eucharystię w sanktuarium św. Brata Alberta „Ecce Homo”. Wieczorem odbyło się spotkanie z artystą Poldkiem Twardowskim, który powiedział o swojej drodze do Boga, a także wykonał recital swoich utworów. Poprowadził także śpiew podczas adoracji eucharystycznej.

Następne spotkanie odbędzie się w Wołczynie, od 15 do 20 lipca br.

Zapraszamy na stronę www.wolczyn.kapucyni.pl

Posłuchaj konferencji br. Marcina Świądra OFMCap i utworów Poldka Twardowskiego.

Więcej na: www.kapucyni.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda