Home DokumentyStatystyki KWPZM: Statystyki dotyczące powołań do Zakonów Męskich w Polsce (2012 r.)

KWPZM: Statystyki dotyczące powołań do Zakonów Męskich w Polsce (2012 r.)

Redakcja

Sekretariat Generalny Konferencji Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce podał do wiadomości aktualne na dzień 1 października 2012 roku statystki dotyczące powołań do życia konsekrowanego w Polsce.

Tabele ze statystykami zostały podzielone w ten sposób, aby jak najczytelniej przedstawić aktualną sytuację powołaniową. Pierwsze zestawienie obejmuje powołania (postulantów, nowicjuszy i profesów) Polaków, którzy zostali posegregowani według ilość powołań do danego Zakonu:

POBIERZ Statystyki powołaniowe – 2012 rok – Postulanci, Nowicjusze, Profesi (tylko Polacy) według ilość powołań (w PDF) 

Kolejna tabela podobnie jak pierwsza obejmuje powołania uporządkowane według ilości powołań do danego Zakonu, powiększone o obcokrajowców pozostających w formacji:

POBIERZ Statystyki powołaniowe – 2012 rok – Postulanci, Nowicjusze, Profesi (wraz z obcokrajowcami) według ilość powołań (w PDF) 

Dwie kolejne tabele porządkują statystyki według poszczególnych jurysdykcji i również wyszczególniają ilość powołań z podziałem na Polaków oraz Polaków wraz z obcokrajowcami:

POBIERZ Statystyki powołaniowe – 2012 rok – Postulanci, Nowicjusze, Profesi (tylko Polacy) według jurysdykcji (w PDF)

POBIERZ Statystyki powołaniowe – 2012 rok – Postulanci, Nowicjusze, Profesi (wraz z obcokrajowcami) według jurysdykcji (w PDF)

Statystki powołaniowe (i inne dostępne) z poprzedniego roku dostępne są na naszej stronie w zakładce: “statystyki”.

Red.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda