Home WiadomościZ kraju Marianie – Hospicjum Domowe: akcja pomocy osieroconym dzieciom szkolnym

Marianie – Hospicjum Domowe: akcja pomocy osieroconym dzieciom szkolnym

Redakcja

Wkrótce nowy rok szkolny. Niektóre dzieci, w szczególności dzieci osierocone, nie zawsze mają szansę na skompletowanie wyprawki szkolnej z prawdziwego zdarzenia. Możemy sprawić, aby nie czuły się gorsze od innych dzieci, przynosząc szkolne prezenty bezpośrednio do siedziby Ośrodka Hospicjum Domowe. Można to robić przez cały sierpień i wrzesień. Adres: ul. Tykocińska 27/35 na warszawskim Targówku.

Nowożeńców zachęcamy, aby swoich gości prosili o przynoszenie takich prezentów zamiast kwiatów. Kwiaty – choć piękne, a ich dawanie wyraża tyle pięknych uczuć – z czasem zwiędną, podczas gdy przybory szkolne będą długo służyć obdarowanym uczniom. Dokładnie tak, jak zrobili to niedawno Zuzanna i Kamil Brzozowscy, którym serdecznie dziękujemy za tak bogatą i kolorową realizację idei.

Dla osób, które chciałyby uczestniczyć w akcji, ale mieszkają poza Warszawą udostępniamy nr konta:

BP IV O/Warszawa

73 1020 1042 0000 8502 0115 9532

Serdeczne Bóg zapłać!

Zachęcamy do odwiedzania strony wydarzenia „Wyprawka na dobry początek” prowadzonego na Facebook’u przez wolontariuszkę Elżbietę Rajczak:
https://www.facebook.com/events/1427478290863902/

Za: www.marianie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda