Home WiadomościZ kraju Nagroda KSD im. św. Maksymiliana Marii Kolbego dla TV Trwam

Nagroda KSD im. św. Maksymiliana Marii Kolbego dla TV Trwam

Redakcja

Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy przyznało TV Trwam nagrodę im. św. Maksymiliana Marii Kolbego. Stację wyróżniono za „całokształt działalności w krzewieniu prawdy”. 

Jak mówi wiceprezes stowarzyszenia ks. Roman Piwowarczyk, bardzo wielu oglądających Telewizję Trwam podkreśla, że ma możliwość oglądania Apelu Jasnogórskiego. „Jest to 15 minut szczególnej jedności Polaków przed Królową Polski, Matką Bożą z Jasnej Góry. Na pewno jest to wspaniała myśl i modlitwa, która ma wielką wartość dla nas. Poza tym należałoby podkreślić duże zaangażowanie tej telewizji w krzewienie czy rozwijanie patriotycznych i narodowych wartości” – powiedział ks. Piwowarczyk.

Doceniając osiągnięcia TV Trwam, Zarząd Główny Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy szczególnie podkreślił stałe, liczne transmisje z ważnych wydarzeń religijnych, w tym relacje z podróży apostolskich Ojca Świętego.

R. Łączny, KAI

Za: Radio Watykańskie

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda