Home WiadomościZ kraju Nowy portal Franciszkańskich Spotkań Młodych

Nowy portal Franciszkańskich Spotkań Młodych

Redakcja

Jest już dostępna nowa odsłona portalu Franciszkańskich Spotkań Młodych, najstarszego ogólnokrajowego spotkanie dla młodzieży o charakterze religijnym w Polsce, które co roku odbywa się w Kalwarii Pacławskiej k. Przemyśla. 

Tegoroczny 29. FSM odbędzie się w dniach od 10 do 16 lipca pod hasłem: „Odnalezieni”. Co to znaczy?

Bóg nas nieustannie szuka od momentu, gdy człowiek opuścił Raj. Od wtedy czeka na nas cierpliwie, aż będziemy gotowi powiedzieć mu: TAK. Jest to możliwe dzięki sakramentowi chrztu. Kiedyś powiedziano, że Bóg bardzo chce zamieszkać w naszym sercu, ale drzwi z klamką są tylko z naszej strony. To jest właśnie sensem naszej wiary – dać się odnaleźć i porwać Jego miłosierdziu.

Piękno FSM-u polega na spostrzeżeniu tego w każdym zdarzeniu: w spotkaniach z gośćmi, świadectwach wiary, koncertach, nabożeństwach, adoracji w kaplicy św. Rafała, spotkaniach z animatorami i czasie wolnym.

Możemy się odnaleźć i z Niego czerpać, jak ze źródła. Poczuć Jego siłę i moc, która może nas ogarniać dzięki bożej wielkości. Jesteś na to gotowy? Chcesz poczuć to na własnej skórze? PRZYJEDŹ!

Koszt spotkania: 80zł

Termin: 10-16 lipca

Miejsce: Kalwaria Pacławska k. Przemyśla

Zobacz: Oficjalny portal Franciszkańskich Spotkań Młodych

Za: www.franciszkanie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda