Home WiadomościZ kraju Oblaci NMP – Poznań: Rada Prowincjalna

Oblaci NMP – Poznań: Rada Prowincjalna

Redakcja

oblaci.plW dniach od 23-24 kwietnia 2015 r., odbywa się w Poznaniu posiedzenie zwyczajne Rady Prowincjalnej, na której porusza się bieżące sprawy i funkcjonowanie prowincji min. dopuszczenia do ślubów wieczystych. W skład rady wchodzą: o. Antoni Bochm OMI – prowincjał, o. Józef Wcisło OMI – I radny, o. Marian Puchała OMI – II radny i Wikariusz Prowincjalny, o. Paweł Zając OMI III radny, o. Jerzy Ditrich OMI – IV radny, o. Wojciech Popielewski OMI –V radny i br. Rafał Dąbkowski OMI – VI radny. W spotkaniu wzięli udział, z głosem doradczym, o. Tomasz Sajdak OMI – ekonom prowincjalny oraz o. Paweł Latusek OMI – sekretarz prowincjalny.

Zgodnie z 106. konstytucją zgromadzenia: „Radni mają udział w zarządzaniu prowincją, wyrażając przed prowincjałem swoje zdanie i oddając swój głos, gdy to jest wymagane przez ogólne prawo kościelne oraz przez Konstytucje i Reguły”.

MW OMI/Poznań

Za: www.oblaci.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda