Home WiadomościZ kraju Oblaci na Przystanku Jezus

Oblaci na Przystanku Jezus

Redakcja

Dziś, 3 sierpnia, rozpoczyna się Przystanek Woodstock. Tradycyjnie już od wielu lat towarzyszy mu inne wydarzenie – Przystanek Jezus, który gromadzi ok. 500 ewangelizatorów z całego świata. Wśród nich są także polscy misjonarze oblaci MN, a także sam ojciec prowincjał Paweł Zając OMI. Oblaci obecni na Przystanku Jezus często akcentują, jak duża jest potrzeba obecności wśród młodzieży w ramach tamtejszego wydarzenia. Poświęcenie czasu na rozmowę, spowiedź, a nawet sam widok kapłana w sutannie to niezwykle cenne dary. To z pewnością realizacja eugeniuszowej misji wychodzenia do najuboższych we współczesnym świecie. Cieszymy się, że wśród zaangażowanych jest także sam przełożony naszego zgromadzenia w Polsce.

Więcej o Przystanku Jezus można przeczytać na www.misyjne.pl (KLIKNIJ TUTAJ).

Na zdjęciu o. prowincjał z Tomkiem Budzyńskim, muzykiem m.in. Armii, 2Tm 2,3 i wielokrotnym gościem Przystanku Woodstock. Zdjęcie zrobiono w zeszłym tygodniu przy okazji koncertu na Festiwalu Życia w Kodniu. Dziś „Budzy” będzie na Przystanku Jezus.

Za: www.oblaci.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda