Papież Franciszek: Perełki dla osób konsekrowanych

ZZZ okazji obchodzonego w Kościele Roku Życia Konsekrowanego, Edycja Świętego Pawła wydała Perełki dla osób konsekrowanych: Podążaj za Chrystusem. Dla siostry zakonnej oraz Trwaj w Chrystusie! Dla zakonnika.

Są to niewielkie, liczące kilkanaście stron książeczki, doskonale nadające się na upominek dla siostry zakonnej, brata zakonnego czy kapłana z okazji urodzin, imienin, rocznicy profesji zakonnej czy święceń kapłańskich. W środku znajdują się myśli papieża Franciszka zaczerpnięte z jego homilii, katechez i dokumentów, które w swej treści odwołują się do życia radami ewangelicznymi i życia wspólnotowego.

Jaki byłby świat bez sióstr zakonnych? Bez ich nieustannej modlitwy? Tylko Bóg to wie. Jak wiele zawdzięczamy tak niewielu. To nasze duchowe matki i siostry. Ofiaruj im coś malutkiego wraz z darem modlitwy, one tego potrzebują aby z radością podążać za Chrystusem.

Format: 12,0 x 10,0 cm, Oprawa: broszurowa, Cena: 3, 50 zł

Bóg stawia ich na naszej drodze aby wskazywali nam drogę do Niego. Oni zostawili wszystko aby być wszystkim dla wszystkich. Okaż swą wdzięczność ofiarując im tę oto perełkę i słowa modlitwy by trwali w Chrystusie.

Format: 12,0 x 10,0 cm, Oprawa: broszurowa, Cena: 3, 50 zł

Za: ks. Daniel Łuka SSP, Cyprian Kostrzewa SSP