Home WiadomościZ kraju Podręcznik Niniwity już dostępny!

Podręcznik Niniwity już dostępny!

Redakcja

podrecznik_niniwity1W ręku trzymamy nowo wydany efekt kilkuletniej pracy ponad 40 autorów, zawarty na 450 stronach kolorowego druku A4, z przejrzystym układem treści i grafikami ułatwiającymi nawigację! Podręcznik Niniwity to fachowy i aktualny materiał do stałej formacji młodzieży dla duszpasterzy i animatorów!

Młodzi, aby mogli realizować starotestamentalne wezwanie „Wstań i idź do Niniwy”, potrzebują przewodnika, przywódcy, który da im doświadczenie uczestnictwa w życiu Jezusa. Młodym często dziś brakuje poczucia własnej wartości, a przecież powołani są do pięknego życia! To Ty, Duszpasterzu, Animatorze, masz być dla nich liderem i pierwszą Ewangelią, która zadziwia niesamowitą rzeczywistością Kościoła. Kościoła, do którego należąc, uczestniczymy w Bożym posłannictwie, wezwaniu do życia Ewangelią i ewangelizowania. Jesteśmy narzędziami w rękach Boga, a Podręcznik Niniwity jest naszą pomocą, służącą głoszeniu Dobrej Nowiny w sposób świadomy, konkretny i zdecydowany.

NINIWA jest katolickim duszpasterstwem i ogólnopolską wspólnotą młodzieży. Od lat proponujemy młodym poznawanie siebie i Boga przy pomocy regularnych spotkań w grupach, ale także przez wydarzenia. Są nimi m.in. popularne wyprawy rowerowe NINIWA Team, zagraniczny Wolontariat Misyjny, Kuźnie Charakteru w Kokotku, czy rekolekcje formacyjne. Wszystko to daje młodym doświadczenie wiary i wspólnoty.

Jesteśmy otwarci i chcemy dzielić się naszym doświadczeniem. Zrodziło się ono w oblackich parafiach, ale materiał formacyjny przygotowany jest uniwersalnie i może być realizowany w każdej polskiej parafii. Zachęcamy do pracy z młodymi we wspólnym duchu.

Podręcznik Niniwity dostępny jest poprzez sklep www.niniwa.com.

o. Tomasz Maniura OMI
Prezes Stowarzyszenia Młodzieżowego NINIWA

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda