Home Wiadomości Post w intencji powołań

Post w intencji powołań

Redakcja

Drodzy, przy okazji uroczystości św. Wincentego Pallottiego, mamy okazję na nowo uświadomić sobie, po co i dlaczego zostaliśmy Jego duchowymi synami, i na ile w naszych apostolskich działaniach naśladujemy Ojca Założyciela.

Ponadto możemy po raz kolejny poczynić głębszą refleksję nad kwestią powołań do naszego Stowarzyszenia. Jeśli jest w nas pragnienie, aby nasza Wspólnota pallotyńska rozwijała się teraz i w przyszłości, to wspólnymi siłami należy o nią zadbać. Najpierw przez wspólną modlitwę w intencji nas samych, jak i nowych powołań, a także poprzez przykład własnego życia. Wydawałoby się tak niewiele. Rzeczywistość jednak pokazuje, że często zapominamy o tych dwóch płucach naszego pallotyńskiego oddechu.

Tradycyjnie, w imieniu Przełożonych Prowincjalnych Polskich Prowincji, zapraszamy po raz kolejny do wzięcia udziału w akcji POST W INTENCJI POWOŁAŃ. Będzie to już kolejna odsłona, konkretnego wyrzeczenia, w konkretnej intencji.

Na czym polega AKCJA POSTU W INTENCJI POWOŁAŃ?

Od 20 stycznia na stronie www.powolania.pl znajduje się zakładka POST W INTENCJI POWOŁAŃ. W niej to umieszczony został kalendarz i formularz, do którego można się wpisać. Każdy, kto zechce wziąć udział w tym wspólnym dziele, może wpisać się na konkretny dzień. Codziennie ktoś inny. I tak do końca czerwca.

Serdecznie i gorąco zapraszamy także świeckich do włączenia się w to dzieło. Na ile to możliwe, zaproście swoich parafian, uczniów, oraz wszystkich zainteresowanych modlitwą w intencji powołań. To jest nasze wspólne dzieło, które w przeszłości wydawało dobre owoce.

Dziękujemy za współpracę,

Ks. Kamil Wolan SAC

Ks. Rafał Czekalewski SAC

Za: InfoSAC (25/01/2018).

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda