Redemptoryści: Adwentowe rozważania na każdy dzień

Na portalu kaznodziejskim redemptorystów ukazują się rozważania słowa Bożego na każdy dzień adwentu, które przygotowują misjonarze redemptoryści podejmujący różne rodzaje apostolskiej posługi. Zapraszamy do korzystania z tych materiałów na stronie: www.slowo.redemptor.pl

Znajdują się tam również homilie na niedziele i święta, kazania obrzędowe i rozważania na nowennę nieustanną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz ciekawe materiały do osobistego wykorzystania zamieszczone w dziale czytelnia.

Redemptorystowski Portal Kaznodziejski to inicjatywa polskich redemptorystów, która jest praktyczną realizacją decyzji zawartej w Planie Pastoralnym Prowincji Warszawskiej Redemptorystów na lata 2010-2013. Stanowi on pomocne narzędzie dla tych wszystkich, którzy na różne sposoby głoszą słowo Boże. Zamieszczone w nim rozważania mogą też służyć pomocą każdemu, kto pragnie przygotować się do głębszego przeżywania liturgii słowa podczas Eucharystii. Dzieląc się w Internecie refleksją nad słowem Bożym redemptoryści dają odpowiedź na wezwanie Benedykta XVI do podejmowania różnych inicjatyw w dziele nowej ewangelizacji.

o. Sylwester Cabała CSsR