Home WiadomościZ kraju Redemptorystowskie Dni Młodzieży w Toruniu

Redemptorystowskie Dni Młodzieży w Toruniu

Redakcja

W Toruniu zakończyły się Redemtorystowskie Dni Młodzieży. Trwały one od 9 do 13 lipca, tegoroczne hasło spotkania brzmiało „Wiara jest Przyjaźnią”.  W spotkaniu wzięła udział młodzież z parafii prowadzonych przez Redemptorystów w : Szczecinku, Gliwicach, Głogowie, Bardzie Śląskim, Szczecinie, Gdyni, Braniewie, Krakowie i Toruniu.

W sumie w spotkaniach uczestniczyło ok. 100 osób. Każdego dnia młodzież słuchała konferencji, uczestniczyła w Eucharystii, mogła rozwijać swoje talenty tudzież nauczyć się czegoś nowego podczas popołudniowych spotkań mając do wyboru:  kurs tańca, śpiewu, aerobik, kurs pantomimy, sport.

Jednak, jak każdy podkreślał najważniejsza była możliwość wspólnego spotkania i dzielenia się wiarą. Ojciec Marcin Krupa zaprosił młodych także do studia Radia Maryja, gdzie mogli się podzielić własną refleksją na temat tegorocznego zjazdu. Ostatniego wieczoru odbył się koncert zespołu Full Power Spirit.

Zapraszamy do wysłuchania audycji w Radiu Maryja.

Za: www.redemptor.pl.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda