Home WiadomościZ kraju Rodzina Odkupiciela: Eucharystia – jedność Ludu Bożego

Rodzina Odkupiciela: Eucharystia – jedność Ludu Bożego

Redakcja

Ukazał się kolejny numer biuletynu WSD Redemptorystów w Tuchowie – „Rodzina Odkupiciela”. Możemy w nim przeczytać m.in. doświadczeniu pomocy w DPS w czasie pandemii, o znaczeniu muzyki w liturgii, o znaczeniu Eucharystii w życiu małżeńskim.Osoby pragnące prenumerować nasze czasopismo prosimy o kontakt z redakcją pod numerem telefonu 14 632 72 00 lub mailowo [email protected] lub drogą pisemną pod adresem Redakcja Rodziny Odkupiciela ul. Wysoka 1 33-170 Tuchów

Pragniemy poinformować, że 9 maja 2021 r. o godz. 900 w sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej zostanie odprawiona Eucharystia w intencji P.T. Czytelników i Dobrodziejów biuletynu seminaryjnego „Rodzina Odkupiciela”.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony seminaryjnej (wsd.redemptor.pl), gdzie umieszczane są archiwalne numery czasopisma.

Serdecznie zapraszamy do sięgnięcia po nowy numer „Rodziny Odkupiciela”. Można go znaleźć w parafiach prowadzonych przez redemptorystów, a także nabyć drogą pocztową po podjęciu prenumeraty. Aby ją rozpocząć, prosimy o kontakt z redakcją lub wpłatę dobrowolnej ofiary na konto: 90 1240 5194 1111 0010 8696 4277 z dopiskiem ,,Rodzina Odkupiciela”.

wsd.redemptor.pl/rodzina-odkupiciela

facebook.com/rodzinaodkupiciela

Redakcja ,,Rodziny Odkupiciela”

ul. Wysoka 1, 33-170 Tuchów

tel. 14 632 72 00; email: rodzi[email protected]

Redakcja „Rodziny Odkupiciela”

Za: www.redemptor.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda