Home WiadomościZ kraju Rozbudowa Centrum Formacji Duchowej w Krakowie. List ks. Krzysztofa Wonsa SDS, dyrektora CFD

Rozbudowa Centrum Formacji Duchowej w Krakowie. List ks. Krzysztofa Wonsa SDS, dyrektora CFD

Redakcja

Drodzy Przyjaciele Centrum Formacji Duchowej w Krakowie,

Pragnę podzielić się z Wami ważną wiadomością. Podjęliśmy decyzję o rozbudowie Centrum Formacji Duchowej w Krakowie bez przerywania bieżącej działalności! Intencja rozbudowy jest jedna i powzięta z myślą o Was: powiększyć i polepszyć materialne struktury bytowe i formacyjne, aby stworzyć Wam i posługującym lepsze warunki do słuchania słowa Bożego, do ciszy, indywidualnej modlitwy, do prowadzenia duchowego. W dziele rozbudowy towarzyszy nam duchowe przesłanie: „Twoje Słowo daje mi życie” (Ps 119, 50) oraz wołanie – zachęta: „Budujemy Dom Słowa”.

Zdecydowaliśmy się na ten krok z wewnętrznym przekonaniem, że polepszenie warunków materialnych przyczyni się do większego rozwoju duchowego dzieła i Waszego uczestnictwa. To jest nasze jedyne pragnienie!

Przedsięwzięcie jest duże. Dlatego mam do Was dwie gorące prośby. Po pierwsze: wspierajcie nas duchowo, aby wypełniły się Boże zamiary co do rozbudowy. Po drugie: wspomagajcie nas jałmużną materialną ofiarując swoją cegiełkę – każdy na miarę swoich możliwości. Zależy nam bardzo, aby Dom Słowa budować razem z Wami.

W tym celu przygotowaliśmy osobną stronę www.cfd.sds.pl/rozbudowa. Znajdziecie na niej bieżące informacje o samym procesie rozbudowy, o wydarzeniach z nią związanych, a także wiadomości o tym w jaki sposób można włączać się w pomoc duchową i materialną dla podjętego przedsięwzięcia.

Budujcie razem z nami Dom Słowa i powiedzcie o tym innym. Niech dzieło rozbudowy CFD jeszcze bardziej zbliży nas do siebie, zacieśni nasze ludzkie więzi i pogłębi duchową przyjaźń.

ks. Krzysztof Wons SDS
dyrektor CFD w Krakowie

Za: www.cfd.sds.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda