Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej: Znamy termin, nowa strona i fanpage

Rozpoczęły się przygotowania do kolejnej edycji Salwatoriańskiego Festiwalu Piosenki Religijnej „Pokochaj Miłość”. Ubiegłoroczny sukces tego wydarzenia utwierdził organizatorów, że taka inicjatywa i przedsięwzięcie ma rację istnienia na polskiej scenie muzyki chrześcijańskiej. Dlatego Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej i wszyscy zaangażowani w bezpośrednie przygotowanie Festiwalu, w dalszym ciągu pragną realizować to zadanie.

Znamy termin tegorocznego, już XVI Festiwalu. Odbędzie się on w dniach 30 – 31 maja br. w Trzebnicy. Zapisy już się rozpoczęły.

Wraz z rozpoczęciem zapisów ruszyła także nowa storna internetowa. Adres pozostaje bez zmian: www.festiwal.sds.pl oraz fanpage na portalu społecznościowym Facebook (https://www.facebook.com/festiwalsds). Warto wspomnieć, że tylko w ciągu paru dni od momentu uruchomienia tych dwóch kanałów informacyjnych, zainteresowanie Festiwalem i tym, co wokół niego się dzieje, przekracza najśmielsze oczekiwania organizatorów (fanpage ma już ponad 280 polubień). Zachęcamy więc wszystkich do zajrzenia zarówno na nową stronę, jak i na fanpage, którego oczywiście można polubić, przyczyniając się tym samym do jeszcze większej reklamy naszego Festiwalu.

Zobacz też: www.rms.sds.pl 

Za: www.sds.pl