Home WiadomościZ kraju Salezjanie: Matka Boska Częstochowska w swoim wizerunku nawiedziła wspólnotę św. Michała Archanioła we Wrocławiu

Salezjanie: Matka Boska Częstochowska w swoim wizerunku nawiedziła wspólnotę św. Michała Archanioła we Wrocławiu

Redakcja

salezjanie.plW niedzielę, 07.06.br., w godzinach popołudniowych ks. dyrektor Bolesław Kaźmierczak przywiózł obraz MB Częstochowskiej z domu zakonnego Ojców Redemptorystów do kościoła św. Michała Archanioła, gdzie w czasie Mszy św. i nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa wierni modlili się przed Jasnogórską Ikoną.

W niedzielę, 07.06.br., w godzinach popołudniowych ks. dyrektor Bolesław Kaźmierczak przywiózł obraz MB Częstochowskiej z domu zakonnego Ojców Redemptorystów do kościoła św. Michała Archanioła, gdzie w czasie Mszy św. i nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa wierni modlili się przed Jasnogórską Ikoną. Po nabożeństwie obraz wędrujący po domach zakonnych Archidiecezji Wrocławskiej został uroczyście przeniesiony do domu zakonnego salezjanów i umieszczony w kaplicy domowej. W procesji uczestniczyli także parafianie.

Współbracia zgromadzili się na apelu o godz. 21.00, aby prosić Królową Polski o opiekę nad Narodem Polskim, Zgromadzeniem Salezjańskim, a szczególnie o Boże błogosławieństwo dla wspólnoty.
W specjalnym akcie zawierzenia wspólnota poleciła się Jasnogórskiej Pani.

Rano godzinkami i kapłańskimi modlitwami oddawano część Niepokalanej Wspomożycielce – Królowej Polski.

ks. Jan Gondro
Źródło: www.wroclawm.salezjanie.pl

Za: www.salezjanie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda