Home WiadomościZ kraju Salezjanie: Wizyta Matki Bożej w Lutomiersku

Salezjanie: Wizyta Matki Bożej w Lutomiersku

Redakcja

salezjanie.plWspólnota zakonna salezjanów w Lutomiersku w dniach 7-8 października br. gościła obraz Matki Bożej Częstochowskiej.

Pani Jasnogórska odwiedzająca wspólnoty zakonne w Polsce nie pominęła także tej wspólnoty. Salezjanie cieszyli się, że mogli spędzić te dwa dni na adoracji i modlitwie przed Jej wizerunkiem.

Ich radość była tak wielka, że chcieli podzielić się nią z innym, dlatego zaprosili na te wyjątkowe spotkanie młodzież ze szkoły oraz osoby, które korzystają z duszpasterstwa salezjanów w Lutomiersku.

W trakcje pobytu obrazu Najświętszej Maryi we wspólnocie zakonnej trwała przed Jej wizerunkiem nieustanna adoracja. Pokazało to, tamtejszym salezjanom, jak bardzo lutomierska wspólnota zakonna, młodzież oraz wierni kochają Maryję i wierzą w Jej orędownictwo. Uczestnicy tego wydarzenia mają nadzieję, że w sposób szczególny, podczas tego spotkania, ich modlitwy zostaną wysłuchane.

kl. Damian Mackiewicz SDB

Za: www.salezjanie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda