Home WiadomościZ kraju Salwatorianie: Rozbudowa CFD w Krakowie

Salwatorianie: Rozbudowa CFD w Krakowie

Redakcja

Salwatoriańskie Centrum Formacji Duchowej w Krakowie otrzymało pozwolenie na rozbudowę. Publikujemy List ks. Krzysztofa Wonsa SDS, dyrektora CFD:

Bogu niech będą dzięki!
Otrzymaliśmy pozwolenie na rozbudowę CFD w Krakowie!

Drodzy Przyjaciele Centrum Formacji Duchowej w Krakowie,

pragnę podzielić się z Wami bardzo dobrą wiadomością. 19 lipca br. otrzymaliśmy w Urzędzie Miasta Krakowa ostateczną i prawomocną decyzję – pozwolenie na rozbudowę Domu Słowa w Krakowie! Cały proces ubiegania się o pozwolenie w Urzędzie Miejskim trwał od złożenia projektu budowlanego z końcem lutego br. do 19 lipca. Proces był trudny, wymagający, dosyć złożony. Otrzymanie pozwolenia w tak niedługim stosunkowo czasie uznajemy za szczególny znak Bożej Opatrzności, która czuwa nad naszym dziełem i nas prowadzi.

Nie mamy wątpliwości, że jest to także owoc Waszej intensywnej, hojnej modlitwy. Wasze duchowe wsparcie czuliśmy każdego dnia. Przy tej okazji dziękuję za każdą cegiełkę duchową i materialną, którą złożyliście i będzie składali na rozbudowę. Wasze cegiełki są symbolem wspólnego budowania Domu Słowa. Budujemy razem! Prosimy nadal o Wasze wparcie. Całe dzieło CFD i rozbudowy Domu Słowa jest stawiane na fundamentach Bożej Opatrzności. Tylko z Jego pomocą i przez ludzi, których nam posyła, będziemy mogli dopełnić dzieła. Nie ustawajmy w modlitwie.

Teraz podejmiemy kolejne ważne kroki. Potrzebują dobrego rozeznania. Przed nami bowiem etapy: wybrania wykonawcy w drodze przetargu, ustalenie terminów realizacji i rozpoczęcie budowy. Będziemy dzielili się z Wami owocami każdego z tych etapów.

Proszę Was o odmówienie Magnificat jako uwielbienie Boga za Jego Ojcowskie prowadzenie w uzyskaniu pozwolenia na budowę!

W imieniu ekipy CFD
ks. Krzysztof Wons SDS

Za: www.cfd.salwatorianie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda