Home WiadomościZ kraju Śniadanie Wielkanocne z osobami potrzebującymi i w kryzysie bezdomności

Śniadanie Wielkanocne z osobami potrzebującymi i w kryzysie bezdomności

Redakcja

“Śniadanie Wielkanocne z osobami potrzebującymi i w kryzysie bezdomności” to akcja organizowana przez duszpasterstwo już od 30 lat. Co roku staramy się pomóc osobom potrzebującym poprzez przygotowanie paczek z najpotrzebniejszymi rzeczami codziennego użytku.

W tym roku również chcemy się tego zadania podjąć! Podczas pandemii ta akcja wydaje nam się ważniejsza niż dotychczas. Chcemy pomóc osobom które mają ciężej, by nie czuły się osamotnione i choć przez chwilę nie myślały o swoich problemach.

Dlatego planujemy przygotować 700 paczek które przekażemy osobom potrzebującym i w kryzysie bezdomności podczas świąt Wielkanocnych.

Ze względu na aktualny stan epidemiologiczny nie jesteśmy w stanie sami zorganizować wydarzenia i dlatego nawiązaliśmy współpracę z Towarzystwem Pomocy im. św. Brata Alberta. Dzięki temu paczki trafią bezpośrednio do osób potrzebujących.
Możemy to osiągnąć dzięki Państwa wsparciu, do którego serdecznie zapraszamy!

Organizacja wydarzenia wymaga dużych nakładów finansowych, więc zachęcamy do wsparcia poprzez zrzutkę. Zebrane pieniądze przekażemy na zakup niezbędnych produktów oraz środków ochrony osobistej.

Zobacz link do wydarzenia na Facebooku.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda