Home WiadomościZ kraju Św. Michał w Uniejowie

Św. Michał w Uniejowie

Redakcja

michalici.plW uroczystości powitania Figury św. Michała Archanioła wzięli udział: ks. prał. Andrzej, który zaprosił do naszej parafii księży michalitów, ks. vice dziekan Aleksander, kapłani z dekanatu, cechy rzemieślnicze ze sztandarami, których członkowie w procesji do kościoła podjęli Figurę, Rycerstwo Niepokalanej, rycerze i dworzanki, delegacja straży pożarnej z Uniejowa ze sztandarem oraz parafianie. Rozważania i nabożeństwa prowadził dla nas ks. Krzysztof Stanula CSMA, a Figure samochodem kaplicą przywiózł br. Andrzej Zimny CSMA.

Poprzez nabożeństwa, adorację i modlitwę wypraszaliśmy łaski dla wszystkich potrzebujących, dla całej naszej parafii i składaliśmy w ofierze intencje ukryte głęboko w naszych sercach. Dla nas wszystkich było to niesamowite doświadczenie i przeżycie. Na długo pozostaną w naszej pamięci słowa ks. Krzysztofa Stanuli, wypowiedziane podczas rozważań w godzinie miłosierdzia – „Wszyscy jesteśmy żebrakami Miłosierdzia” oraz  ” Tylko mnie kochaj”.

Dziękujemy z całego serca.

Małgorzata Zimnowłocka

Za: www.michalici.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda