Home WiadomościZ kraju Szczecin: ks. Leszek Zioła SDB Osobowością Roku 2018

Szczecin: ks. Leszek Zioła SDB Osobowością Roku 2018

Redakcja

Ks. Leszek Zioła SDB, Dyrektor Szkół Salezjańskich w Szczecinie, zwyciężył w plebiscycie „Głosu Szczecińskiego” w kategorii „Działalność społeczna i charytatywna” i uzyskał zaszczytny tytuł Osobowość Roku 2018.

Przedstawiciele wszystkich powiatów naszego regionu zjechali się do Szczecina na uroczystą galę przyznania prestiżowych tytułów. Uroczystość odbyła się w Hotelu Dana. Wyróżnienia zostały przyznane w czterech kategoriach: biznes, kultura i sport, działalność społeczna i charytatywna oraz samorządność i społeczność lokalna. Plebiscyt odbył się na dwóch etapach: powiatowym i regionalnym.

Specjalnie powołana kapituła przyznała również nagrodę specjalną w postaci tytułu „Człowieka Roku”. Otrzymała go prof. dr hab. n. med. Barbara Dołęgowska za dokonania naukowe.

Ks. Leszek Zioła SDB został nominowany za: działalność wykraczającą daleko poza codzienne obowiązki, organizację. Jego praca skupia się przede wszystkim na systematycznej pracy z młodzieżą defaworyzowaną, z trudnościami wychowawczymi oraz ich rodzinami.

źródło: gs24.pl

Za: pila.salezjanie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda