Home WiadomościZ kraju Toruń: michalici podejmują akcję modlitewną za Ukrainę

Toruń: michalici podejmują akcję modlitewną za Ukrainę

Redakcja

Parafia św. Michała Archanioła i bł. ks. Bronisława Markiewicza w Toruniu oraz wspólnota czcicieli św. Michała Archanioła zaprasza do intensywnej modlitwy za Ukrainę.

– Pragniemy naszą pomoc dla naszych sąsiadów nie ograniczać jedynie do dóbr materialnych, lecz również podjąć intensywną modlitwę za naród ukraiński. Stąd pojawiła się inicjatywa modlitewna o pokój w Ukrainie – mówi ks. Krzysztof Winiarski, proboszcz parafii.

Został wydany obrazek z wizerunkiem św. Michała Archanioła z pl. Niepodległości (tzw. Majdan). Ten przemożny Archanioł jest patronem Ukrainy i miasta Kijów. Na odwrocie znajduje się modlitwa za wstawiennictwem św. Michała Archanioła za naszych udręczonych siostry i braci za wschodnią granicą. – Osoby chętne do zaangażowania w tę inicjatywę modlitewną i rozprowadzenie tych obrazków z modlitwą za wstawiennictwem Wodza Wojsk Niebieskich zapraszamy do współpracy – mówi ks. Winiarski.

Osoby zainteresowane współpracą proszone są o kontakt pod nr. telefonu 56 622 27 31 lub pisząc na adres e-mail: [email protected]

KAI

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda