Home WiadomościZ kraju W marcu Dominikańskie Mistrzostwa Polski w Narciarstwie

W marcu Dominikańskie Mistrzostwa Polski w Narciarstwie

Redakcja

Duchowni i świeccy będą rywalizować w organizowanych już po raz trzeci Dominikańskich Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowbordzie, które w dniach od 11 do 18 marca odbędą się w Korbielowie w Beskidzie Żywieckim.

„Zapraszamy braci dominikanów, siostry dominikanki, dzieci, młodzież, studentów i absolwentów z dominikańskich duszpasterstw oraz ich rodzin, a także mieszkańców dominikańskich parafii i wszystkich, którzy są związani z Zakonem Dominikanów” – piszą ojcowie dominikanie z domu rekolekcyjnego w Korbielowie, którzy współorganizują zawody.

Uczestnicy mistrzostw oprócz rywalizacji o medale w różnych kategoriach wiekowych na stoku Pilsko będą mogli także doskonalić swoje umiejętności narciarskie pod okiem instruktorów oraz brać udział we wspólnej modlitwie.

Zgłoszenia z imieniem, nazwiskiem, adresem, rokiem urodzenia oraz stopniem umiejętności narciarskich w skali od 1 do 10 należy przesyłać na adres: [email protected].

Więcej informacji i program mistrzostw na stronie: www.korbielow.dominikanie.pl.

Wraz z Dominikańskim Domem Rekolekcyjnym w Korbielowie, organizatorami zawodów są Dominikańska Szkółka Narciarska „Betlejem’ski” oraz Szkoła Narciarska „Carving Sport”.

Więcej na: www.dominikanie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda