Home WiadomościZ kraju Po wakacjach wraca program #wiaraLIVE

Po wakacjach wraca program #wiaraLIVE

Redakcja

Po wakacyjnej przerwie wraca #wiaraLIVE – czwartkowy program transmitowany na żywo na facebooku portalu DEON.pl. Na początek roku akademickiego o 9-ciu błędach studenckich.

Program będzie prowadzić o. Paweł Kowalski SJ oraz Tomasz Tyżaj. Będziemy dyskutować razem z innymi internautami o typowych błędach, jakie popełniają studenci na studiach. Nie chodzi oczywiście o niewłaściwe metody uczenia się, albo o problemy ze zdaniem egzaminów.

Będziemy rozmawiać o postawach, które utrudniają wejście w dorosłe budowanie wiary, wartościowych relacji oraz podejście do nauki.

Paweł Kowalski SJ zaprasza Was do spotkania na żywo na profilu DEON.pl na Facebooku w czwartek o godzinie 22:00. Zapraszamy co tydzień na #wiaraLIVE.

Pytania można wysyłać na adres [email protected], albo zadając je w trakcie trwania transmisji live na Facebooku za pomocą komentarzy.

Za: www.jezuici.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda