Home WiadomościZ kraju Warszawa: Dyskusja o końcu świata

Warszawa: Dyskusja o końcu świata

Redakcja

We wtorek 21 lutego w Warszawie przy Skwerze Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 6 odbyła się dyskusja o końcu świata, w której wziął udział m.in. franciszkanin, mariolog o. dr Mirosław Adaszkiewicz OFMConv z Niepokalanowa.

Pretekstem do tego rodzaju debaty jest najnowsza książka Andrea Tornielli i Saverio Gaeta “A.D. 2012. Czy nadchodzi koniec świata?”, która we Włoszech wywołała wielkie poruszenie.

W panelu wzięli udział również ks. dr Maciej Arkuszyński, autor pracy doktorskiej “Wzór życia chrześcijańskiego w objawieniach z Medjugorie”, kapelan, lekarz medycyny I stopnia chirurgii ogólnej oraz Marek Horodniczy, redaktor naczelny Magazynu Apokaliptycznego “Czterdzieści i cztery”, dziennikarz i publicysta, współautor programu o tematyce apokaliptycznej “Koniec końców”.

Debatę zorganizowała Katolicka Agencja Informacyjna i wydawnictwo “Znak”, a poprowadził ją publicysta i dziennikarz TVP 1 red. Marek Zając.

BP KEP/jms

Za: www.franciszkanie.pl.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda