Home WiadomościZ kraju Werbiści: Rozpoczęły się Wakacje z Misjami 2015

Werbiści: Rozpoczęły się Wakacje z Misjami 2015

Redakcja

SVD28 czerwca w Ocyplu niedaleko Starogardu Gdańskiego w Borach Tucholskich rozpoczęła się 29. edycja Wakacji z Misjami.

Przygotowano pięć 10-dniowych turnusów: 3 dla młozieży młodszej (9-15 lat), jeden dla młodzieży starszej (14-18 lat) oraz turnus połączony z warszatami teatralno-muzycznymi.

Tegoroczne Wakacje z Misjami przebiegać będą pod hasłem “Misja Jezus”. W czasie ich trwania będzie można dowiedzieć się, co to jest Boży Oddział Ratunkowy, jak spędzić wakacje, gdzie na niewielkim obszarze ocieramy się o przeszło 150 cudów jednocześnie, jak wygląda Boża Apteka i kto w niej może pracować, a także co robią komandosi Pana Boga. Będzie czas na spotkania z misjonarzami, sport, zabawę i wspólną modlitwę, a to wszystko nad pięknym otoczonym lasem jeziorem.

Wakacje z misjami to od lat doskonała okazja do spotkania z Bogiem, misjami i ludźmi, których warto poznać. Organizatorem akcji jest Referat Misyjny Księży Werbistów w Pieniężnie.

Za: www.werbisci.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda