Home WiadomościZ kraju Weź udział w filmie o Założycielu Marianów!

Weź udział w filmie o Założycielu Marianów!

Redakcja

Księża Marianie przygotowują film o swoim założycielu bł. o. Stanisławie Papczyńskim, który 5 czerwca zostanie kanonizowany przez Papieża Franciszka. Producenci filmu poszukują około 100 osób, które zechciałyby statystować podczas kręcenia sceny Mszy św. wraz z kazaniem odprawianej przez o. Papczyńskiego. Kazania w filmie będzie „słuchał” hetman Jan Sobieski, późniejszy król Polski oraz ówczesny nuncjusz apostolski w Polsce, późniejszy papież Innocenty XVIII.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na plan zdjęciowy 10 maja o godz. 8:30 do kościoła pw. św. Anny w Wilanowie ul. Kolegiacka 1.

Poszukujemy osób w każdym wieku: młodzieży, osób dojrzałych i starszych, kobiet i mężczyzn. W miarę możliwości prosimy kobiety o założenie bardzo długich gładkich spódnic, gładkich jednolitych koszulek/bluzek bez napisów, klasycznych butów i gładkich chust na głowę.

Panowie proszenie są również o gładkie podkoszulki z długim rękawem, spodnie z materiału i buty typu kozaki lub kalosze. Unikamy wzorów, sportowych butów. Prosimy, w miarę możliwości, nie zakładać koszul z kołnierzykami.

Mamy nadzieję, że wspólnie stworzymy wartościowy i piękny film.

ekipa MARIANUM MEDIA


Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt: 
e-mail: [email protected]
tel. 603 881 325

o.Jan M. Rokosz MIC
MARIANUM MEDIA

Za: www.marianie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda