Home WiadomościZ kraju ZAPOWIEDŹ: koncert „Głosy dla hospicjów” w Licheniu

ZAPOWIEDŹ: koncert „Głosy dla hospicjów” w Licheniu

Redakcja

Stanisław Soyka będzie gwiazdą koncertu charytatywnego „Głosy dla hospicjów” organizowanego przez Hospicjum Stacjonarne im. bł. Stanisława Papczyńskiego w Licheniu Starym. Bezpłatne wejściówki można odbierać w kasach Domu Kultury OSKARD w Koninie. Koncert już w najbliższy piątek, 3 października, o godz. 19:00. 

Tradycyjny koncert „Głosy dla hospicjów” związany jest z przypadającym na początku października Światowym Dniem Opieki Paliatywnej i Hospicjów. Jak wyjaśnił Krzysztof Zieliński z licheńskiego hospicjum, każdego roku dla pacjentów placówki występuje inny artysta, który w ten sposób wspiera ideę hospicyjną. W ubiegłych latach swoją obecnością hospicjum wspierali m.in. Justyna Steczkowska czy John Porterem z Anitą Lipnicką. W tym roku publiczności zaprezentuje się Stanisław Soyka. Wstęp na koncert będzie możliwy tylko za okazaniem zaproszeń. Uczestnictwo w koncercie jest całkowicie bezpłatne.

Podczas koncertu tradycyjnie zostanie przeprowadzona aukcja charytatywna: wolontariusze hospicyjni będą zbierać fundusze, które następnie zostaną przeznaczone na pomoc pacjentom licheńskiego hospicjum.

Koncert „Głosy dla hospicjów” organizuje Hospicjum im. bł. Stanisława Papczyńskiego w Licheniu Starym przy pomocy Domu Kultury Oskard w Koninie.

Robert Adamczyk

Za: www.marianie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda