Home WiadomościZ kraju ZAPOWIEDŹ: Trzecie Saletyńskie Spotkanie Dzieci już wkrótce

ZAPOWIEDŹ: Trzecie Saletyńskie Spotkanie Dzieci już wkrótce

Redakcja

saletyni.plCiekawi goście, wspólna modlitwa, taniec i wiele radości – te i inne atrakcje jeszcze przed rozpoczęciem wakacji czekają na najmłodszych w Kobylance.

Księża Misjonarze Saletyni zapraszają uczniów szkoły podstawowej wraz z kapłanami, siostrami zakonnymi i opiekunami na III Saletyńskie Spotkanie Dzieci. Odbędzie się ono w dniach 12–14 czerwca 2015 roku w sanktuarium Pana Jezusa Ukrzyżowanego w Kobylance k. Gorlic. Hasłem tych trzech dni będzie zdanie: „Jesteśmy dziećmi Króla!”.

Podczas tegorocznego spotkania wystąpią goście, którzy pomogą uczestnikom zrozumieć, co znaczy być ukochanym dzieckiem Boga, wspaniałego Króla świata. W piątek uczestnicy będą mogli skorzystać z sakramentu pojednania, który poprzedzi konferencja ks. Pawła Golemo MS, duszpasterza dzieci i młodzieży z Warszawy. W sobotę dzieci spotkają się z Jolantą Janson, autorką audycji Radiowa Akademia Sztuk Pięknych dla Dzieci w Radiu VIA oraz organizatorką wielu akcji charytatywnych na rzecz dzieci. Konferencję wygłosi także duszpasterz dzieci i młodzieży z Szynwałdu ks. Grzegorz Sroka. W niedzielę uroczystej Eucharystii przewodniczyć będzie asystent prowincjalny ks. Robert Głodowski MS z Warszawy.

Organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom i opiekunom: ubezpieczenie, ochronę przed deszczem i słońcem w postaci ogromnego namiotu, noclegi w szkołach, internatach i bursach, transport, opiekę medyczną na miejscu oraz posiłki. Pełny koszt spotkania z noclegiem i wyżywieniem – 90 zł od osoby; częściowy bez noclegu z wyżywieniem – 70 zł.

Zgłoszenia przyjmowane są do 4 czerwca 2015 roku pod numerem telefonu: +48 504 995 634 (Orange). Szczegółowe informacje dotyczące programu oraz organizacji można również znaleźć na stronie www.dzieci.saletyni.pl oraz na profilu Facebooka www.facebook.com/SaletynskieSpotkanieDzieci.

Za: www.saletyni.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda