Home Rok Życia KonsekrowanegoRok Życia Konsekrowanego w Diecezjach Zaproszenie: u redemptorystów w Elblągu o życiu konsekrowanym

Zaproszenie: u redemptorystów w Elblągu o życiu konsekrowanym

Redakcja

redemptor.plWielebnych Księży i Wszystkich Wiernych Diecezji Elbląskiej zapraszamy w Roku Życia Konsekrowanego do wspólnej modlitwy za wszystkie osoby życia konsekrowanego Diecezji Elbląskiej.

Uroczystości odbędą się w poniedziałek, 9 listopada 2015 roku w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Elblągu. Centralnym punktem uroczystości będzie Msza Święta koncelebrowana, której przewodniczyć będzie i homilię wygłosi biskup elbląski ks. dr Jacek Jezierski.

Przed Eucharystią będzie można wysłuchać programu słowno-muzycznego pt. „Młodzi o życiu konsekrowanym”. Następnie wszyscy zgromadzeni wspólnie pomodlą się modlitwą Anioł Pański oraz wezmą udział w spotkaniu z ojcem z Radia Maryja. Początek uroczystości godz. 17.30.

Zapraszają w imieniu Osób Życia konsekrowanego Diecezji Elbląskiej:
O. Piotr Wiśniewski CSsR Referent Diecezjalny ds. Zakonów Męskich
S. Justyna Józefko RM Referentka Diecezjalna ds Zakonów Żeńskich

Za: www.redemptor.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda