Home WiadomościZ kraju ZAPROSZENIE: XVI Mariańskie Spotkanie Młodych – Marianki 2016

ZAPROSZENIE: XVI Mariańskie Spotkanie Młodych – Marianki 2016

Redakcja

marianie.plWielkimi krokami zbliża się szczególny czas dla młodzieży mariańskiej – MARIANKI 2016. Jest to coroczne spotkanie dla młodych ludzi, głównie pochodzących z parafii prowadzonych przez marianów, ale jak praktyka pokazuje, przybywają także osoby z innych grup i parafii. Tegoroczne spotkanie jest, jak zawsze, wyjątkowe. Odbywa się ono w roku kanonizacji założyciela Zgromadzenia Księży Marianów, błogosławionego Stanisława Papczyńskiego.

W związku z tym przygotowaliśmy ciekawy program i wyjątkowych gości. Spotkanie to, podobnie jak w ostatnich latach, poprowadzi Mariańska Wspólnota Młodych, zaś katechezy głosić będzie ks. Tomasz Sekulski MIC – duszpasterz MWM oraz ks. Paweł Skonieczny MIC – duszpasterz młodzieży z warszawskich Stegien. Specjalnym gościem będzie raper i producent muzyczny Tau, który na sobotę przygotował koncert ewangelizacyjny.

Nad całością imprezy patronat objął Przełożony Prowincji Opatrzności Bożej (Prowincji Polskiej) Zgromadzenia Księży Marianów – ks. Paweł Naumowicz MIC.

Ważne informacje:

  • Miejsce: Marianki – Góra Kalwaria k/Warszawy
  • Czas: 20 – 22 maja 2016 r.
  • Prowadzący: Mariańska Wspólnota Młodych, Duszpasterstwo Młodzieży i Powołań Zgromadzenia Księży Marianów
  • Zgłoszenia: u duszpasterza młodzieży w najbliższej parafii księży marianów
  • Więcej informacji: www.marianki.marianie.pl
  • kontakt: [email protected]

Za: www.marianie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda