Home Wiadomości Msze w int. mężczyzn powróciły do Krakowa

Msze w int. mężczyzn powróciły do Krakowa

Redakcja

Rozpoczął się trzeci sezon, krakowskich, Mszy w intencji mężczyzn w, organizowanych przez Projekt Banita oraz o. Grzegorza Kramera SJ.

Ulicami krakowskiego Rynku przeszła procesja ponad 100 osób, którzy podążali za Najświętszym Sakramentem oraz relikwiami św. Stanisława Kostki – jezuity, patrona Polski, dzieci i młodzieży.

Regularne Msze w intencji mężczyzn zapoczątkował w Krakowie o. Grzegorz Kramer SJ. Podczas specjalnie przygotowywanych na te okazje homilii, zgromadzeni na Eucharystii mężczyźni mogą posłuchać o tym jak połączyć bycie mężczyzną z obecnością w Kościele i nieco innym spojrzeniem na otaczającą rzeczywistą – spojrzeniem wojownika.

Krakowskie Msze u św. Barbary cieszą się z miesiąca na miesiąc coraz większą popularnością. Podobnie jak – dedykowany mężczyznom, projekt społecznościowy Banita obecny na Facebook’u, który obecnie skupia ponad 21 500 aktywnych użytkowników.

W październiku wraz z gościem specjalnym – br. Grzegorzem Rysiem, Banici zainaugurują nowy Rok Akademicki. Szczegóły zostaną podane końcem września.

Do zobaczenia,
Banici/ RED.

Za: www.deon.pl.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda