Home Wiadomości NOWY KSZTAŁT PORTALU ZYCIEZAKONNE.PL

NOWY KSZTAŁT PORTALU ZYCIEZAKONNE.PL

Redakcja

Serdecznie witamy na nowej odsłonie portalu internetowego Konferencji Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce. Dzięki życzliwości prowincjała krakowskich jezuitów oraz zespołu portalu www.deon.pl zostanie ona umieszczona na serwerach tego portalu.

Daje to możliwość znacznego powiększenia zasobów archiwalnych naszej strony, a także zapewnia większe bezpieczeństwo danych i stabilność. W opracowaniu nowej wersji strony korzy-staliśmy z usług programistów z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Mamy nadzieję, że naszych czytelników obok nowej szaty graficznej zainteresuje osobne okienko z opiniami, łatwiej tez będzie znaleźć uporządkowane wiadomości z Polski i ze świata oraz zapowiedzi wydarzeń. Na nowej www.zyciezakonne.pl obok istniejących już wcześniej działów tematycznych pojawią się nowe, między innymi dział galerii, oraz systematycznie rozbudowywany dział dokumentów Kościoła na temat życia konsekrowanego.

Będziemy także stopniowo prezentować sanktuaria prowadzone przez zakonników oraz szczególne dzieła, służące polskiemu społeczeństwu. Zostanie także stworzona możliwość łatwiejszego kontaktu z redakcją portalu. Aby te wszystkie zamierzenia mogły zostać zrealizowane niezbędna jest współpraca z Waszej strony.

Serdecznie zapraszamy do współredagowania tej strony. Ta współpraca odnosi się szczególnie do działu GALERIE w którym chcemy zamieszczać liczące około 20 fotografii galerie obrazujące pracę zakonników i zakonnic w różnych miejscach świata, a także ukazujące piękne miejsca na ziemi w pobliżu których pracują polscy zakonnicy.

Bardzo prosimy o przesyłanie na adres [email protected] lub na adres sekretariatu: [email protected] przygotowanych galerii z krótkim opisem rzeczywistości, która przedstawiają. Bardzo nam też zależy na dobrym przygo-towaniu działów SANKTUARIA oraz DZIEŁA, dlatego prosimy o nadsyłanie opracowanych informacji wraz ze zdjęcia-mi, które będziemy umieszczać na wspólnym dla polskich zakonników portalu.

Nasza strona internetowa jest także otwarta na współpracę z Siostrami zakonnymi oraz Instytutami Świeckimi.

Redakcja

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda