Home Wiadomości Piesza Pielgrzymka Honoracka 2013

Piesza Pielgrzymka Honoracka 2013

Redakcja

Przeżywamy kolejny rok Wielkiej Nowenny przed 100. rocznicą śmierci bł. o. Honorata Koźmińskiego. W tym roku mija także 25 lat od jego beatyfikacji.

Zainspirowani osobą o. Honorata i tymi wydarzeniami, które są wyrazem Bożego działania w jego życiu, pragniemy w dniach od 29 czerwca do 5 lipca 2013 r. znów wyruszyć z Pieszą Pielgrzymką Honoracką. Tak jak on, ufając Bożej Opatrzności, chcemy wyjść z Zakroczymia, aby po pięciu dniach wędrówki jego śladami, dotrzeć do Nowego Miasta n. Pilicą.

Tegoroczne pielgrzymowanie pod hasłem „Tajemnica pojednania” będzie poświęcone pogłębianiu przeżywania sakramentu pokuty i pojednania. Każdego dnia będziemy rozważać i na nowo odkrywać każdy z warunków dobrej spowiedzi, a pomagać nam w tym będzie duchowość bł. o. Honorata.

Zapraszamy wszystkich serdecznie!

Więcej informacji w Duszpasterstwie Powołań Braci Mniejszych Kapucynów Prowincji Warszawskiej oraz na stronie www.honoracka.pl.

br. Piotr Krawczyk OFMCap

Za: www.kapucyni.pl.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda