Home Wiadomości Redemptorystowskie Dni Młodzieży 2015

Redemptorystowskie Dni Młodzieży 2015

Redakcja

www.redemptor.pl„Miłość pod mikroskopem” to hasło tegorocznych RedemptorystowskichDni Młodzieży (RDM), które rozpoczną się w Tuchowie, wieczorem 13 lipca 2015 r.

Gośćmi spotkania będą: o. Grzegorz Kramer SJ, p. Mieczysław Guzewicz oraz pp. Katarzyna i Mariusz Marcinkowscy – założyciele portalu „Przeznaczeni.pl”. Tematy poszczególnych dni: „Nie wszystko miłość, co się świeci”, czyli o tym, czym jest miłość. Jak znaleźć miłość? Czystość nieodzowny składnik miłości.

Ponadto podczas tych dni zaplanowano warsztaty: teatralne, muzyczne oraz medialne. W ostatni wieczór, 16 lipca odbędzie się koncert zespołu Bethel. Całość uwieńczy Eucharystia sprawowana w tuchowskim Sanktuarium tuż po zakończeniu koncertu.

W czasie naszego spotkania będziemy także przedstawiać stan przygotowań i zachęcać do uczestnictwa w Światowych Dniach Młodzieży Kraków 2016. Etap diecezjalny tych dni będziemy przeżywać we Wrocławiu wraz z młodzieżą redemptorystowską z całego świata.

Na lipcowe dni serdecznie zapraszamy młodych ludzi z parafii prowadzonych przez redemptorystów oraz tych, którzy chcieliby poznać bliżej charyzmat Zgromadzenia Najświętszego Odkupiciela, a nie mają na co dzień kontaktu z redemptorystami.

Zapisy: o. Łukasz Wójcik, Tuchów,  [email protected] do 30 czerwca.

Przekażcie tę nowinę i zaproszenie swoim znajomym. Czekamy na Was!

o. Mariusz Simonicz CSsR, Duszpasterstwo Młodzieży Redemptorystów

Za: www.redemptor.pl.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda