Home WiadomościZe Świata Film „Krucjata” podbija Słowację.

Film „Krucjata” podbija Słowację.

Redakcja

Słowacja jest pierwszym krajem na świecie, w którym w czasie Wielkiego Tygodnia i Świąt Wielkanocnych pięciokrotnie emitowano film „Krucjata” poświęcony „Krucjacie Różańcowej w Obronie Przed Terroryzmem” pod patronatem bł. Michała Tomaszka i bł. Zbigniewa Strzałkowskiego. 

Ten 24-minutowy dokument przetłumaczony został na 8 języków. Opowiada on o genezie, historii i przebiegu tego dzieła oraz przedstawia świadectwa osób związanych z Krucjatą. Emitowała go Telewizja Lux (https://www.tvlux.sk/) o zasięgu ogólnokrajowym. Film był transmitowany w Wielki Poniedziałek o godz. 16:30; w Wielką Środę o godz. 10:20; w Wielki Piątek o godz. 22:45; w Wielką Sobotę o godz. 23:00; oraz w Poniedziałek Wielkanocny o godz. 22:00.

Film „Krucjata” można zamówić w „Biurze Promocji Kultu Męczenników z Pariacoto” pod telefonem + 48 12 42 86 111 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-12.00) lub przez e-mail: [email protected]. Do każdej płyty dołączona jest 36-stronicowa książeczka w 8 językach z pełną informacją o dziele.

Więcej o Krucjacie Różańcowej w Obronie Przed Terroryzmem można znaleźć na stronie: www.krucjata.franciszkanie.pl.

Za: www.franciszkanie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda