Święci czekają na promowanie! Audiobooki Studia Katolik

AudiobookXX wiek to nie tylko burzliwy czas wojen i konfliktów politycznych, ale także czas wyjątkowej łaski Bożej i świętości. Z radością myślimy o przykładzie świętych, takich jak s. Faustyna Kowalska czy Jan Paweł II. Pan Bóg obdarzył nas hojnie także poprzez inne osoby.

Wśród nich są dwie siostry Służebniczki Starowiejskie: Leonia Nastał i Roberta Babiak. Ich gorliwa wiara i wrażliwość duchowa zostały dostrzeżone, a procesy beatyfikacyjne już trwają.

Współpraca salwatoriańskiego Studia Katolik ze Zgromadzeniem Sióstr Służebniczek Starowiejskich zaowocowała pojawieniem się dziennika duchowego siostry Leoni w formie audiobooka, natomiast dziennik duchowy siostry Roberty właśnie jest nagrywany.

Audiobook „Uwierzyłam Miłości” to zapis drogi duchowej siostry Leonii Nastał i mistycznych spotkań z Jezusem – 17 godzin słuchania pełnej wrażliwości interpretacji krakowskich aktorów Izabeli Drobotowicz-Orkisz i Jacka Lecznara.

W ramach serii Świadkowie Wiary zostały także nagrane audiobooki o innych zakonodawcach: bł. Zofii Czeskiej (ss. Prezentki), bł. Edmundzie Bojanowskim (ss. Służebniczki), św. Hannibalu di Francia (Księża Rogacjoniści), sł. Bożym Franciszku Jordanie (Salwatorianie).

Warto też wspomnieć, że w Studiu Katolik został także nagrany Dzienniczek Siostry Faustyny w interpretacji Anny Dymnej i Krzysztofa Globisza, który został nagrodzony Feniksem na ostatnich Targach Książki Katolickiej w Warszawie.

Promowanie świętości jest ważne i potrzebne, dlatego zachęcamy wszystkie zgromadzenia i zakony do współpracy. „Dajemy głos” książkom i dziennikom duchowym, bo wiara rodzi się ze słuchania!

Za: Studio Katolik

www.katolik.tv