Home Wiadomości Trójmiasto: jezuickie rekolekcje internetowo-radiowe

Trójmiasto: jezuickie rekolekcje internetowo-radiowe

Redakcja

„Dokąd idziesz?” – pod takim hasłem w Trójmieście odbędą się jezuickie rekolekcje internetowo-radiowe. Ich organizatorem jest Ignacjańskie Centrum Formacji Duchowej w Gdyni oraz Wspólnota Życia Chrześcijańskiego.

To już trzecia edycja tego typu rekolekcji – informuje o. Dariusz Michalski SJ. „W tym Roku Wiary chcieliśmy wyjść naprzeciw z taką propozycją nie tylko do osób, które są aktywnie zaangażowane w życie Kościoła, praktykują swoją wiarę, ale również do tych, którzy gdzieś może po drodze zagubili się, są ochrzczeni, ale gdzieś pogubili swoje drogi wiary, ale zarazem są to drogi sensu życia” – powiedział jezuita.

Nagrania konferencji będę emitowane w lokalnych stacjach radiowych oraz dostępne w internecie w formacie mp3. Prócz tego chętni z terenu Trójmiasta i okolic będą mieli możliwość skorzystania z cotygodniowej rozmowy z kierownikiem duchowym. Tu jednak konieczna jest rejestracja, bowiem ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej na stronie internetowej Ignacjańskiego Centrum Formacji Duchowej www.icfd.pl.

R. Łączny, KAI

Za: Radio Watykańskie.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda