Home Wiadomości W Łodzi mają szkołę dla rodziców

W Łodzi mają szkołę dla rodziców

Redakcja

Rodzice, którym trudno porozumieć się z własnymi dziećmi bądź mają z nimi problemy wychowawcze – mogą wziąć udział w warsztatach organizowanych w Łodzi przez dominikańską fundację.

Na bezpłatne warsztaty profilaktyczne z cyklu „Szkoła dla Rodziców” zaprasza działająca od sześciu lat przy łódzkim klasztorze ojców dominikanów Fundacja Przeciwdziałania Uzależnieniom „Dominik”.

„Program przeznaczony jest dla wszystkich rodziców chcących tworzyć dobrą więź z dziećmi, a także dla tych, którym trudno porozumieć się z własnymi pociechami lub którzy przeżywają trudności wychowawcze” – wyjaśniają organizatorzy.

„Szkoła Rodziców” to 10 czterogodzinnych zajęć warsztatowo-wykładowych, które mają pomóc w kształtowaniu kompetencji wychowawczych. Mogą z niej skorzystać rodzice, którzy mają dzieci w wieku do 12 lat. Pierwsze spotkanie odbędzie się 14 i 15 marca.

Fundacja „Dominik” prowadzi ponadto stały punkt informacyjno-konsultacyjny dla osób, które doświadczyły psychomanipulacji religijnej oraz ich rodzin, terapię indywidualną i grupową, a także doradztwo w zakresie naturalnego planowania rodziny.

Szczegółowe informacje i zapisy do „Szkoły Rodziców”: e-mail lub telefon: 782 884 844. Liczba miejsc ograniczona.

Za: www.dominikanie.pl.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda