Niepokalanów: Wspólnotowa ekspiacja za grzechy przeciwko życiu

16 Mar 2019

Franciszkanie z Niepokalanowa w dalszym ciągu zapraszają na wspólnotową ekspiację za grzechy przeciwko życiu. Wspólnotowa ekspiacja miała miejsce 9 marca i będzie kontynuowana jeszcze w soboty – 9 i 23 marca. Mówi inicjator wydarzenia – o. Mirosław Kopczewski – wikariusz klasztoru w Niepokalanowie.

01_ekspiacja2_o_miroslaw

 

W minioną sobotę tematem przewodnim była modlitwa matki, w najbliższą wierni będą łączyć się z mężczyznami, odmawiając – modlitwę ojca. Modlitwę tę w imieniu wszystkich ojców przeczyta Ryszard Cieśla, solita Teatru Wielkiego. Mówi Wiesława Kowalska z Centralnego Ośrodka Krzewienia Duchowej Adopcji na Jasnej Górze.

02_ekspiacja2_p_wiesia

 

Do wspólnej modlitwy ekspiacyjnej zaproszeni są wszyscy nie tylko Ci, których problem aborcji dotyczy bezpośrednio, apeluje ojciec Mirosław Kopczewski.

03_ekspiacja2_o_miroslaw

 

Każde spotkanie rozpoczyna się o godz. 10.00 konferencją Wiesławy Kowalskiej. Po konferencji, o 11.00 – Echarystia w niepokalanowskiej bazylice oraz nabożeństwo ekspiacyjne przed Najświętszym Sakramentem. Zarówno Msza święta, jak i nabożeństwo będą transmitowane przez Radio Niepokalanów.

Do wspólnej modlitwy zaproszeni są wszyscy, którym drogie jest życie ludzkie. Wszystkie teksty modlitw zostaną wydrukowane w specjalnie przygotowanej broszurce, aby można je było zabrać do swoich środowisk celem większego rozpropagowania.

Kroki do uwolnienia z poczucia winy po aborcji, modlitwę matki, modlitwę ojca, świadectwa itp. można odnaleźć na: www.poaborcji.pl i www.duchowaadopcja.info

http://radioniepokalanow.pl/niepokalanow-wspolnotowa-ekspiacja-za-grzechy-przeciwko-zyciu-modlitwa-ojca/

http://niepokalanow.pl/klasztor/przydatne-informacje/modlitwa-i-ekspiacja-za-nienarodzonych/  

https://www.facebook.com/oddaniniepokalanej/