Home WiadomościArchiwum 5 tys. osób przyjechało do Łodzi

5 tys. osób przyjechało do Łodzi

Redakcja

Z okazji 5. rocznicy śmierci o. Józefa Kozłowskiego SJ przyjechało do Łodzi prawie 5 tys. osób. Wielkie Międzynarodowe Spotkanie upamiętniające osobę o. Kozłowskiego odbyło się w największej hali sportowej w Łodzi.

Gościem specjalnym spotkania był o. Thomas Forrest z USA, który żarliwie zachęcał uczestników do podjęcia konkretnych zaangażowań w Kościele. W spotkaniu uczestniczył także ks. bp Bronisław Dembowski, który podczas Mszy św. zachęcił uczestników spotkania do modlitwy o beatyfikację o. Józefa Kozłowskiego, a konkretnie do modlitwy o cud za jego wstawiennictwem.

Podczas spotkania kilka osób mówiło świadectwo ze spotkania o. Józefa Kozłowskiego SJ w swoim życiu. Wśród nich byli m.in. ks. bp Ireneusz Pękalski oraz o. Rektor Krzysztof Ołdakowski SJ. Dzięki tym świadectwom mogliśmy usłyszeć, jak spotkanie z o. Józefem Kozłowskim przemieniało życie wielu osób.


www.jezuci.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda