Home WiadomościArchiwum Gospel na warszawskim Bemowie

Gospel na warszawskim Bemowie

Redakcja

W dniach od 12-14 września br. w parafii Matki Bożej Królowej Aniołów w Warszawie-Bemowie odbędą się warsztaty chórów Gospel. Głównymi gośćmi tego wydarzenia będą: znany amerykański muzyk Kirk Franklin oraz Mieczysław Szcześniak.

W sali widowiskowo-teatralnej wystąpi sześć chórów: Gospel Joy, Rhythms of the Soul, Shema, Sienna Gospel Choir, Soul Connection, Sound’n’Grace. Uczestniczyć może każdy! Wiek nie gra żadnej roli. W historii warsztatów uczestnikami byli zarówno 70-latkowie jak i 6-letnie dzieci. Przyprowadź całą swoją rodzinę lub przyjaciół i przeżyjcie ten weekend wspólnie.

Nie jest istotne, czy posiadasz jakiekolwiek doświadczenie śpiewania w chórze. Przydaje się jedynie minimalna znajomość języka angielskiego, ale i to nie stanowi żadnej bariery, gdyż pieśni są przetłumaczone w śpiewnikach. Każdy więc wie o czym śpiewa. Nie ma też przesłuchań kwalifikacyjnych.

Warsztaty znane są ze swojej otwartej formy, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Niektórzy cenią sobie sam warsztat muzyczny, inni nowe, nierzadko międzynarodowe znajomości, a jeszcze inni rekolekcyjne przesłanie Ewangelii wspólnej dla wszystkich chrześcijan. Zapowiada się niesamowite wydarzenie, dlatego jest tym bardziej dla nas znaczące, że nasz ośrodek "Michael" może gościć tak wielkie gwiazdy.

Finałowy koncert odbędzie się w niedzielę o godzinie 19.00 w sali widowiskowo-teatralnej im. Bpa Jana Chrapka. Więcej można zobaczyć na stronach: www.warsztatygospel.pl i www.michael.waw.pl Zapraszamy serdecznie!

za: www.michalici.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda