Home WiadomościArchiwum “Jestem legendą” – wakacyjne rekolekcje z DEON.pl

“Jestem legendą” – wakacyjne rekolekcje z DEON.pl

Redakcja
Pamiętacie historię o siedmiu latach tłustych i siedmiu latach chudych? Ile razy ją słyszeliście – w kościele, na lekcjach religii, czytaliście ją w Biblii. Ale czy zrozumieliście jej sens? Czy jesteście przygotowani na kryzys? Józef, który tłumaczył sen o tłustych i chudych krowach faraonowi przeszedł życiowe lekcje, które nauczyły go, jak przekuć kryzys w sukces i zrealizować Bożą obietnicę.


Portal DEON.pl zaprasza do cotygodniowego spotkania z o. Fabianem Błaszkiewiczem SJ. Przez całe wakacje na DEON.pl będzie można słuchać rozważań "Jestem legendą". Kolejne odcinki  będą ukazywać się w każdą środę na głównej stronie portalu.

Ojciec Błaszkiewicz będzie barwnie opowiadał o przeżyciach starotestamentowego Józefa, odnosząc je do przykładów znacznie bliższych nam w czasie (historia Coco Chanel; wartości żołnierzy spod Monte Cassino czy choćby doświadczenia samego ojca Fabiana z irlandzkiej szkoły) oraz oczywiście do naszego życia.

Co warte podkreślenia – nauczanie ojca jest uniwersalne: z pewnością adresowane jest do ludzi wierzących, którzy swoją moc w życiu czerpią z Biblii – ale majstersztyk polega na tym, że ojciec potrafi przekonywać nie tylko już przekonanych – treść rozważań robi także wrażenie na osobach niewierzących, pomagając im w nawróceniu lub działaniu w zgodzie z Bożym prawem.

Słuchaj rekolekcji "Jestem legendą"

Za: www.jezuici.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda