Home WiadomościArchiwum Łódź: ‘Etyka w życiu gospodarczym’ – 15 edycja

Łódź: ‘Etyka w życiu gospodarczym’ – 15 edycja

Redakcja
W dniach 12-13 maja w Salezjańskiej Wyższej Szkole Ekonomii i Zarządzania w Łodzi w Łodzi odbyła się XV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Etyka w życiu gospodarczym”.
W tym roku zgromadziła ona ok. 50 uczestników z 11 miast reprezentujących 18 ośrodków akademickich i 2 instytucje życia gospodarczego: (Katowice[UE], Kraków [UE], Lublin [KUL], Łódź [UŁ, SWSEiZ, SWSPiZ – Ośrodek w Świdnicy], Olsztyn [UWM], Poznań[UAM], Szczecin [US], Toruń [UMK], Warszawa[AWF, POU, SGH, SGGW, UKSW], Wrocław [UE], Zielona Góra[UZ]), „Stowarzyszenie Księgowych w Polsce” oraz Zakłady Azotowe – Tarnów.

Interdyscyplinarny charakter konferencji przejawiał się zarówno w podejmowanej problematyce jak i w zestawie takich prelegentów jak np. prof. W. Kulesza (prawo); bp. A. Lepa (medioznawstwo); prof. J. J. Sztaudynger (ekonomia); ks. prof. ST. Kowalczyk (filozofia); prof. B. Śliwerski (pedagogika).

Współorganizatorem tegorocznej konferencji był Urząd Miasta Łodzi, który zaprosił uczestników na wieczorne przyjęcie do Pałacu Herbsta podczas którego koncert muzyki dała grupa młodzieży z SLM II stopnia w Lutomiersku.

xpp
www.swseiz.lodz.pl

 
SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda