Home WiadomościArchiwum Marcowe „Cuda i łaski Boże”

Marcowe „Cuda i łaski Boże”

Redakcja

Marcowy numer Miesięcznika Rodzin Katolickich "Cuda i łaski Boże" poświęcony został Łaskawemu Jezusowi z Mogiły. 
W czasopiśmie przeczytać można kilka świadectw o tym, że Pan Jezus wciąż przychodzi ludziom z pomocą. Państwo Kawałkowie wyprosili u Boga Oliwię, Wincenty Podobiński łaskę wiary, Maria Mulka wiele łask dla swojej rodziny. Do numeru czasopisma redakcja dołączyła film "Chryste ratuj!".

"Cudowne" dziecko
Siedem lat pani Agnieszka i pan Edward Kawałkowie starali się o dziecko. Pomimo podjętego leczenia dziecko nie pojawiło się na świecie. Dopiero modlitwa w Mogile przed cudami słynącym wizerunkiem Chrystusa ukrzyżowanego sprawiła, że w łonie pani Agnieszki zamieszkała Oliwia.

Małżonkowie bardzo pragnęli dziecka. Kiedy okazało się, że mają z tym problem, podjęli leczenie. Badania, które przeprowadzili w Krakowie nie dawały prawie żadnych szans. Wtedy Państwo Kawałkowie zgłosili się do Centrum Matki Polki i podjęli bardzo kosztowne badania.

Wszystko to nie dało żadnych rezultatów. – Bardzo pragnęliśmy dziecka.
Kiedy okazało się, że nie będziemy mogli go mieć, pojawiały się różne myśli, różne pomysły na życie. Wtedy też z mężem bardzo dużo się modliliśmy w Kaplicy Krzyża Świętego, w Mogile. Chodziliśmy do spowiedzi, przyjmowaliśmy Pana Jezusa do swojego serca. I tak po siedmiu latach okazało się, że jestem w stanie błogosławionym. Od samego początku wiedzieliśmy, że kiedy zawiodła medycyna, z pomocą przyszedł nam Pan Jezus – mówi Agnieszka Kawałek.

28 kwietnia 2007 roku na świat przyszła Oliwia. – Wiemy, że to wymodlone dziecko. Cały czas chodzimy do Mogiły dziękować za dar, który Pan Bóg nam zesłał, za ten cud, jakim jest nasza Oliwia. Kiedy idziemy do kościoła nasza córeczka zawsze biegnie do kaplicy z Cudownym Krzyżem, bo tam czuje się najlepiej – podkreślają małżonkowie.

Więcej opisów cudów i łask wymodlonych w Mogile przed Łaskawym Jezusem można przeczytać już w marcowym numerze "Cudów i łask Bożych". Gorąco polecamy!

redakcja "Cudów i łask Bożych"

"Cuda i łaski Boże" zamawiać można pod numerem telefonu 0-12 432 38 11 lub 0-12 428 49 10 lub pisząc pod adres: ul. św. Filipa 17, 31-150 Kraków.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda