Home WiadomościArchiwum Plener malarski w Bagnie

Plener malarski w Bagnie

Redakcja

W dniu 30 czerwca br. w Wyższym Seminarium Duchownym Salwatorianów w Bagnie k. Wrocławia, rozpoczął się XI międzynarodowy plener malarski „Oborniki Śląskie 2008”.

W plenerze biorą udział następujący artyści: Renata Laszuk, prof. Igor Kmetyk i Włodzimierz Łobuń ze Lwowa, Ryszard Dalkiewicz z Grodna, Rajmund Majewski z Kowna, Izabela Degen z Frankfurtu n. Menem, Janusz Łozowski z Małkowic k. Wrocławia, Maria Rowdo, Paweł Gładkow, Stanisław Przewłocki i Łukasz Morawski z Wrocławia, Marta Mroczek z Trzebnicy, Małgorzata Pasiewicz z Obornik Śl. i Stefania Grzegorek z Wilczyna Leśnego. Kuratorem całej imprezy kulturalnej jest Jerzy Tandecki z Wrocławia, wspomagany przez Zdzisława Skorka z Obornik Śl.

Plener potrwa tydzień czasu. Jego zwieńczeniem będzie wernisaż w sobotę, 5 lipca, o godz. 17.00 w Bagnie. Będzie wtedy możliwość zobaczenia plenerowej pracy artystów, sposobność do rozmowy z nimi, jak również okazja do zakupienia obrazów. Dla miłośników sztuki kulinarnej atrakcją wernisażu będzie możliwość nabycia książek kucharskich autorstwa s. Anieli Gareckiej SDS, wraz z jej autografem oraz bigos i żurek przygotowane według „anielskiej” receptury.

Zapraszamy do udziału w wernisażu!

za: www.salwatorianie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda