Home WiadomościArchiwum “Rozmowy o Miłosierdziu” na płytach DVD

“Rozmowy o Miłosierdziu” na płytach DVD

Redakcja
.

 
„W żywych dialogach o. Jana Marii Szewka OFMConv z s. M. Elżbietą Siepak ZMBM i s. M. Gaudią Skass ZMBM oraz Włodzimierzem Dudką, ubogaconych materiałami archiwalnymi i współczesnymi, została opowiedziana historia życia najsłynniejszej polskiej mistyczki i proroka naszych czasów – św. Siostry Faustyny Kowalskiej” – czytamy w materiałach promocyjnych.
 
A oto tytuły odcinków: Fenomen św. Siostry Faustyny; Rodzina Kowalskich w Głogowcu; Rodzinna parafia w Świnicach Warckich; Życie duchowe w dzieciństwie; Na służbie w Aleksandrowie Łódzkim i Łodzi; Poszukiwanie klasztoru i wstąpienie do zgromadzenia; Przygotowanie do życia zakonnego i misji; Płock – rozpoczęcie prorockiej misji Miłosierdzia; Niepewności i potwierdzenie posłannictwa Miłosierdzia; Wilno – obraz Miłosierdzi Bożego; Dzienniczek; Kraków – dopełnienie ziemskiej misji; Choroba i szpital; „Moje posłannictwo nie kończy się ze śmiercią”.
 
Programy powstały we współpracy Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia z TVP Kraków.
 
Spotkania z zaproszonymi gośćmi rejestrowane są w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach, które jest światową stolicą kultu Bożego Miłosierdzia i w którym znajduje się grób św. Faustyny Kowalskiej.
 
Więcej nt. Bożego Miłosierdzia, historii Apostołki Bożego Miłosierdzia, jej „Dzienniczka” i Sanktuarium na stronie internetowej zgromadzenia sióstr: www.faustyna.pl
 
jms

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda