Home WiadomościArchiwum “Rozmowy o wierze” wracają do Radia Kraków

“Rozmowy o wierze” wracają do Radia Kraków

Redakcja
Po wakacyjnej przerwie od najblizszej niedzieli 5 wrzesnia 2010 zostaje wznowiony cotygodniowy program "Rozmowy o wierze". W tym dniu tematem programu będą różnego rodzaju konflikty i jak sobie z nimi radzic. Wśród zaproszonych gości będą: Ewa Zajac – historyk, pracownik Oddzialu Krakowskiego Instytutu Pamieci Narodowej; ks. dr Stanislaw Pyszka SJ – jezuita, wykladowca katolickiej nauki spolecznej w Wyzszej Szkole Filozoficzno-Pedagogicznej „Ignatianum" w Krakowie; Ryszard Gasierkiewicz – pedagog i trener negocjacyjny.


Przypominamy, ze "Rozmóww o wierze" mozna słuchać w każdą niedzielę w Radiu Kraków o godz. 11.05 (powtórka tego samego dnia o 23.05), a także na żywo przez internet na stronie Radia Kraków:

http://www.radiokrakow.pl/www/home.nsf/ID/real

Wszystkie audycje archiwalne dostępne sa również na specjalnej stronie internetowej audycji:

http://www.radiokrakow.pl/www/home.nsf/ID/zest_audycje_rozmowy
 
Zapraszamy również do dzielenia sie z nami Państwa komentarzami do już nadanych audycji, a takze sugestiami kolejnych tematów naszych rozmów. Przez cały tydzień czekamy na telefony pod numerem 12-630-64-31, a także na e-maile pod adresem: [email protected] Najciekawsze telefony i maile premiujemy dobrymi ksiażkami i najnowszymi numerami miesięcznika "Posłaniec".
 
Prośby o dopisanie lub usuniecie adresów z naszej listy mailingowej prosimy kierować na adres audycji: [email protected]
 
Serdecznie zapraszamy do słuchania "Rozmów o wierze"!

 
Anna Los i ks. Leszek Gesiak SJ 

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda