Home WiadomościArchiwum Salezjanie: Nowy film o misjach w Zambii

Salezjanie: Nowy film o misjach w Zambii

Redakcja
0000101201c.png Kolejny film Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego nosi tytuł „Zambijskie oblicze Księdza Bosko”. Pozwala zajrzeć do miejsc pracy polskich misjonarzy, którzy wrośli w afrykańską rzeczywistość.
fot. www.misje.salezjanie.pl
Na Boże Narodzenie pragniemy podziękować każdemu z naszych darczyńców i przekazujemy im płytę z filmem w prezencie. Jeśli i ty wspierasz misje, już wkrótce znajdziesz go w skrzynce pocztowej z najnowszym numerem Misji Salezjańskich i kalendarzem na rok 2011.

Film opowiada o pracy misjonarzy na placówkach w Lusace, Kabwe, Chingoli, Mansie, Lufubu i Kazembe. Kontynuują oni dzieło polskich salezjanów pionierów, którzy w 1982 roku po raz pierwszy postawili stopę w Zambii. Szkoły podstawowe i zawodowe, przedszkola, centra młodzieżowe, parafie, domy dla dzieci ulicy… Dziś zambijskie oblicze Księdza Bosko tryska świeżością i nadzieją. Ksiądz Bosko TAM naprawdę żyje. Zresztą sam się o tym przekonaj!

Film do nabycia w Salezjańskim Ośrodku Misyjnym.

SOM

Za: www.salezjanie.pl.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda